PRO-GAMER to marka foteli  dla graczy. sklep internetowy dla graczy. GRACZE!

Nasza historia

Siedziba firmy mieści się w Białymstoku – jej początki sięgają 2002 roku, kiedy na polskim rynku powstała spółka finalnie przekształcona w naszą markę. Naszym priorytetem, z którym w pełni się identyfikujemy, jest zagwarantowanie Klientom wysokiej jakości w dobrej cenie. W związku z tym w naszej ofercie znalazły się fotele w kategorii cenowej charakterystycznej dla foteli budżetowych.

Projektując i produkując fotele, skupiamy się na tym, aby były niezawodne, bezawaryjne, solidne i dopracowane pod kątem najmniejszych detali. Dbamy o jakość nawet przy najtańszych fotelach z oferty. Dążymy do tego, by nasze wyroby były wygodne i  gwarantowały ergonomię użytkowania. Chcemy spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców oraz udowodnić, że istnieją profesjonalne produkty gamingowe. Nasz asortyment nieustannie się rozwija i poszerza – wciąż wypuszczamy na rynek nowe modele.

PRO-GAMER

to gracze. Społeczność graczy!

Login
Create an account

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

TOP

Twoje zakupy 0