Darmowa dostawa 24h

Wysyłamy ekspresowo

Zamówiony przez Ciebie towar ZAWSZE wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych.
99% zamówień dostarczamy w przeciągu 24h.

Wszystkie zamówienia zrealizowane do godziny 14:30 od poniedziałku do piątku dni roboczych – wysyłane są tego samego dnia. W takim przypadku Twoje zamówienie zostanie dostarczone w kolejny dzień roboczy! Wystarczy, że wybierzesz produkt, ustalisz szczegóły realizacji zamówienia, w tym ustalisz sposób dostawy.

Cenimy najwyższą jakość. Dlatego pracujemy z najlepszymi. Twoją dobrze zabezpieczoną paczkę dostarczy kurier DPD. Płacąc z góry– wysyłkę na terenie Polski otrzymujesz GRATIS! Przesyłki pobraniowe – czyli takie, które opłacasz w momencie odebrania paczki od kuriera – to koszt 12,30zł. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Na dzień dzisiejszy oferujemy wysyłkę na terenie Polski. Drogę transportu każdej paczki możesz śledzić w Internecie, a o jej statusie poinformujemy Cie drogą elektroniczną (mailem lub SMS-em).
Zainteresowanych dostawą poza granice Polski – prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy.
Jeżeli masz jakieś pytania, koniecznie napisz do nas (adres mailowy). Nasi konsultanci odpowiedzą na nie w jak najszybszym terminie.

Natychmiastowe płatności online

Bezpieczne płatności

Opłacając zamówienie, korzystasz z usługi oferowanej przez naszego zaufanego partnera – Dotpay, który natychmiast księguje Twoją wpłatę oraz gwarantuje najwyższą jakość bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo transakcji i danych wyznacza kierunek rozwoju Dotpay. Na każdym etapie prac nad systemem priorytetem jest spełnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dlatego też wszelkie informacje przekazane do Dotpay są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym DataCenter należącym do naszej firmy. Żadne dane nie są udostępniane na zewnątrz.

Dotpay spełniają wymagania wszelkich standardów płatności internetowych, jest to gwarancją, iż powierzyli Państwo realizację swoich transakcji partnerowi godnemu zaufania.

Zapłacić możesz również bezpośrednio z własnego konta bankowego, placówki bankowej, pocztowej czy punktów obsługujących przelewy płatnicze (np. sieć sklepów Żabka). Aby skorzystać z tej opcji – wybierz formę płatności Przelew Bankowy podczas składania zamówienia.

Szukasz innego sposobu opłaty, niż ten elektroniczny?
Możesz uiścić należność za swoje zamówienie przy odbiorze, korzystając z formy płatności za pobraniem. Pieniądze za zamówienie przekażesz bezpośrednio kurierowi w momencie odbioru paczki.
Możesz też odebrać towar w salonie naszej firmy.

Oferujemy również rozłożenie kwoty zamówienia na raty.

Serwis Dotpay jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy. Serwis Dotpay jest własnością firmy Dotpay Sp. z o.o., ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków, Polska, bok@dotpay.pl / +48 12 688 26 00 .

  • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
  • ​W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.
  • ​Wysyłkę realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.