PRO-GAMER

* Darmowa dostawa od 300zł

HARD

FOTELE GAMINGOWE

Fotele gamingowe Hard z serii Gorgon są wygodne i bardzo stylowe. Ich przemyślana konstrukcja jest gwarancją komfortu użytkowania – zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Są dużo większe od standardowych foteli.

Każdy fotel gamingowy Hard z serii Maveric wyróżnia się klasycznym designem i zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jest stylowy, z drugiej strony bardzo wygodny. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne.

XANO powstał z myślą o użytkownikach, dla których wymiary standardowych foteli są niewystarczające. Zapewni najwyższy możliwy komfort użytkowania podczas pracy jak i rozrywki, nawet dla postawnych osób. Klasyczny design w połączeniu ze sportowym akcentem doskonale wpisze się w stylistykę powierzchni biurowych jak i pokoju każdego gracza.

 • Add to Wishlist

  Fotel gamingowy MAVERIC 2.0

 • Add to Wishlist

  Fotel gamingowy GORGON materiał czarny

 • Add to Wishlist
  BRAK TOWARU

  Fotel gamingowy XANO

 • Add to Wishlist

  Fotel gamingowy GORGON 2.0

 • Add to Wishlist
  TKANINA

  Fotel gamingowy MAVERIC+ materiał

TOP

Wyszukiwarka pro-gamer.pl

Login

Create an account

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twoje zakupy (0)