Fotel Maveric

Unikalny desing sprawia, że fotel MAVERIC jest jedyny w swoim rodzaju. Zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie sprawdzone rozwiązania połączone z nowoczesną technologią oraz nietypowym wyglądem. Sprawdzi się w każdym pokoju gracza. Wyraź siebie wybierając jedną z trzech opcji kolorystycznych!

NOWOCZESNY, NIEPOWTARZALNY DESIGN FOTELA MAVERIC WPROWADZA ŚWIEŻOŚĆ W BRANŻY FOTELI GAMINGOWYCH A KARBONOWE WYKOŃCZENIE STANOWI O JEGO UNIKALNOŚCI I WYRÓŻNIA GO NA CZELE INNCH.

Maveric to produkt dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nowatorskie rozwiązania. Precyzja wykonania fotela stawia go ponad konkurencją! Projekt fotela zapewnia wysoki komfort użytkowania. Odpowiednie wyprofilowanie zapewnia prawidłowe podparcie i stabilizację kręgosłupa. Dzięki temu nie odczujesz boleśnie długich godzin spędzonych na graniu.

Login
Create an account

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

TOP
Arrow

Twoje zakupy 0