P R O M O C J A

FOTEL GORGON

999zł 922zł!

Mityczna bestia pod Twoją kontrolą!
Ergonomiczna budowa oraz komfort siedzenia zapewnią wygodę nawet podczas najdłuższych sesji gamingowych.
Nowoczesny desing oraz jakość użytych materiałów sprawiają, że jest to idealny fotel nie tylko do pokoju gracza ale również do biura czy gabinetu menadżera.

DOSTĘPNE KOLORY:

Nowoczesny, niepowtarzalny design fotela GORGON wprowadza świeżość w branży foteli gamingowych a PERFEKCYJNE wykończenie stanowi o jego unikalności i wyróżnia go na czele innch.

PODUSZKA

Łącząc zamysł poduszki podróżnej wraz z sportowym fotelem udało się nam stworzyć rozwiązanie, które zapewnia komfort i wygodę odcinka szyjnego, idealnie dopasowując się do kształtu głowy. Żadne emocje podczas wielogodzinnych rozgrywek już więcej nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu!

KONSTRUKCJA

Konstrukcja fotela GORGON składa się ze stalowej, wzmacnianej ramy. Podstawa jak i oparcie fotela wyposażone są w elastyczne pasy, które niwelują ugniatanie zimnej pianki.

PODŁOKIETNIKI 4D

Ergonomiczne, regulowane w 4 kierunkach zapewniają odpowiednie wsparcie dla przedramion co zmniejsza obciążenie kręgosłupa oraz barków. Aby zapewnić jeszcze większy komfort zostały pokryte miękką nakładką z tworzywa sztucznego.

REGULACJA OPORU ODCHYLENIA

Fotel posiada regulowaną funkcję odchylenia MULTI-BLOCK, która umożliwia dostosowanie oporu do wagi oraz ruchów użytkownika, co zapewnia większą stabilność i kontrolę.

GUMOWANE KÓŁKA

Doskonale amortyzujące nierówności, nadają się do każdej nawierzchni.

G O R G O N

FOTEL GAMINGOWY

Fotel GORGON To produkt dla najbardziej wymagających odbiorców, precyzja i nowatorskie rozwiązania stawiają go poza jakąkolwiek konkurencją.

Łączy w sobie najwyższą jakość wykonania i komfort użytkowania. Odpowiednie wyprofilowanie niweluje dyskomfort towarzyszący długim godzinom spędzonym przy komputerze.

ROZWIĄZANIA DLA NAJLEPSZYCH

Nie tylko dla graczy

Prezentowany fotel został stworzony z przeznaczeniem dla osób z branży IT i gamingu. Poprzez zastosowane technologie stanowi wygodne i pewne narzędzie pracy nawet dla użytkowników o wysokiej wadze.

Fotel będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które większą część dnia spędzają w pozycji siedzącej. Sprawdzi się zarówno w pokoju gracza oraz jako część wyposażenia biura.

MATERIAŁ

GORGONw całości pokryty jest ekoskórą. Każda krawędź została dodatkowo zabezpieczona specjalnym włóknem co zapewnia estetyczny wygląd jak i zwiększa wytrzymałość poszczególnych elementów fotela.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Każdy produkt marki PRO-GAMER poddawany jest kilkumiesięcznym testom zanim trafi do oficjalnej sprzedaży

SERIA MASSIVE

Poduszki Serii MASSIVE

Po wielogodzinnej sesji przy komputerze każdy z nas zapewne poznał uciążliwe skutki napięcia mięśni karku. Projektując poduszkę pod kark serii MASSIVE skupiliśmy się na całkowitym wyeliminowaniu tych dolegliwości. Łącząc zamysł poduszki podróżnej wraz z sportowym fotelem udało się nam stworzyć rozwiązanie, które zapewnia komfort i wygodę odcinka szyjnego, idealnie dopasowując się do kształtu głowy. Żadne emocje podczas wielogodzinnych rozgrywek już więcej nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu!

Jakość i precyzja wykonania fotela GORGON jest widoczna w najdrobniejszych elementach. Perfekcyjnie wykończone szwy i ściegi są dowodem wysokiej klasy jaką prezentuje ten model.

Fotel GORGON w całości wypełniony jest zimną pianką odporną na ugniatanie. Dzięki czemu fotel nawet po wielu latach w niezmienny sposób podpiera kręgosłup i zapewnia wygodę użytkownikowi.

Bardzo miękka, ekologiczna skóra jest przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości.

P R O M O C J A

FOTEL GORGON

999zł 922zł!

GORGON to nowoczesne ergonomiczny fotel, który został zaprojektowany wyłącznie dla wymagających klientów, którzy używają komputera na co dzień do pracy w biurze, ale także dla komputerowych graczy oraz menedżerów. Fotel ten oferuje przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo, ergonomię siedzenia oraz design.

922,00 Czytaj dalej

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Darmowa dostawa w 24h

Niezawodna obsługa klienta

30 dni na zwrot produktu