A G U R I

FOTEL GAMINGOWY

AGURI to nowoczesny i ergonomiczny fotel zaprojektowany z myślą o wymagających klientach, którzy spędzają długie godziny przed ekranem komputera. Nie ważne czy zatracasz się w rozgrywce czy może ciężko pracujesz, AGURI sprawdzi się w każdych warunkach.

Zagłówek z dodatkową warstwą zimnej pianki zapewni komfort i odprężenie dla karku.
Wyprofilowane siedzisko i oparcie okalają plecy, odzwierciadlając naturalną pozycję ciała podczas siedzenia w fotelu.

Fotel AGURI został wykonany z niezwykłą precyzją i dokładnością aby sprostać wymaganiom profesjonalnych e-sportowców.

PODUSZKA

Łącząc zamysł poduszki podróżnej wraz z sportowym fotelem udało się nam stworzyć rozwiązanie, które zapewnia komfort i wygodę odcinka szyjnego, idealnie dopasowując się do kształtu głowy. Żadne emocje podczas wielogodzinnych rozgrywek już więcej nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu!

KONSTRUKCJA

Konstrukcja fotela składa się ze stalowej wzmacnianej ramy, Podstawa jak i oparcie fotela wyposażone są w elastyczne pasy, które niwelują ugniatanie zimnej pianki.

PODŁOKIETNIKI

Ergonomiczne, zapewniają odpowiednie wsparcie dla przedramion co zmniejsza obciążenie kręgosłupa oraz barków. Aby zapewnić jeszcze większy komfort zostały pokryte miękką nakładką z tworzywa sztucznego.

REGULACJA OPORU ODCHYLENIA

Fotel posiada regulowaną funkcję odchylenia, która umożliwia dostosowanie oporu do wagi oraz ruchów użytkownika, co zapewnia większą stabilność i kontrolę.

POLIURETANOWE KÓŁKA

Doskonale amortyzujące nierówności, nadają się dostosują się do każdej nawierzchni.

Powłoka AGURI zapewnia dodatkowe zabezpieczenie elementów najbardziej narażonych na uszkodzenia przy emocjonującej rozgrywce.

Fotel został stworzony z myślą o tych, którzy spędzają długie godziny w pozycji siedzącej. zalety fotel AGURI docenią zarówno osoby pracujące w biurach jak i zapaleni gracze.

MATERIAŁ

AGURI w całości pokryty jest ekoskórą. Każda krawędź została dodatkowo zabezpieczona specjalnym włóknem co zapewnia estetyczny wygląd jak i zwiększa wytrzymałość poszczególnych elementów fotela.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Każdy produkt marki PRO-GAMER poddawany jest kilkumiesięcznym testom zanim trafi do oficjalnej sprzedaży

Jakość i precyzję wykonania fotela AGURI jest widoczna w najdrobniejszych elementach. Perfekcyjnie wykończone szwy i ściegi są dowodem wysokiej klasy jaką prezentuje ten model.

Fotel AGURI w całości wypełniony jest zimną pianką odporną na ugniatanie. Dzięki czemu fotel nawet po wielu latach wciąż w sposób niezmienny podpiera kręgosłup i zapewnia wygodę użytkownikowi.

Ekologiczna skóra o bardzo miękkiej charakterystyce,
która jest przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości.

ROZWIĄZANIA DLA NAJLEPSZYCH

Nie tylko dla graczy

Prezentowany fotel został stworzony z przeznaczeniem dla osób z branży IT i gamingu. Poprzez zastosowane technologie stanowi wygodne i pewne narzędzie pracy nawet dla użytkowników o wysokiej wadze.

Zagłówek z dodatkową warstwą zimnej pianki zapewni komfort i odprężenie dla karku.

Wyprofilowane siedzisko i oparcie okalają plecy, odzwierciadlając naturalną pozycję ciała podczas siedzenia w fotelu.
Fotel AGURI został wykonany z niezwykłą precyzją i dokładnością aby sprostać wymaganiom profesjonalnych e-sportowców.

P R O M O C J A

FOTEL AGURI

544zł 466zł!

Nowoczesny desing fotela AGURI sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Wystarczy jedno kliknięcie, abyś poczuł komfort jaki oferuje ten produkt.

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Darmowa dostawa w 24h

Niezawodna obsługa klienta

30 dni na zwrot produktu

PODKŁADKA GRATIS